Máte co říct ostatním?

Zařazení: barbie  /  Kategorie: VAŠE PŘÍBĚHY

Tak jsem tak trochu přemýšlela o smyslu webu a říkala si, že aby to k něčemu bylo musím já někomu něco dát, nebo vy musíte dát něco mě. Samozřejmě tu budete moct něco vyhrát, jak jsem slibovala, nebo si něco přečíst, případně se inspirovat a něco skouknout, ale to můžete leckde. Celebrit a blogísků s barbie módou a barbie stylingem je plný net.

Takže aby to někomu něco dalo, otevřu poradny ve věcech do kterých již nějakou dobu fušuju KOSMETICKÁ PORADNA, MÓDNÍ PORADNA, PORADNA HUBNUTÍ, PORADNA VZTAHU, v budoucnu JAK NA WEB.

No a pokud chcete dát na oplátku něco vy mě i ostatním čtenářům, posílejte vaše příběhy (příběhy veselé i smutné, příběhy o lásce, příběhy strašidelné, příběhy ze života, ale třeba i zdravé recepty) všechny co se mi budou líbit zveřejním (samozřejmě s odkazem na váš web) a ty nejnejnej odměním. Můžete posílat i vtipy, citáty a zamilované sms.

Pro odeslání použijte tento formulář – klikni zde

Tým Barbie-styl.cz nenese odpovědnost za obsah diskusních příspěvků čtenářů.
Tým Barbie-styl.cz se vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvedčení, či příspěvky obsahující vulgární výrazy a urážky.

Zobrazit příběhy – klikni zde

Příspěvky uzavřeny.