Seznamky na internetu

Zařazení: barbie  /  Kategorie: PORADNA HUBNUTÍ, PORADNA KOSMETICKÁ, ZÁBAVA, HRY, SOUTĚŽE

Katalog prověřených a nejnavštěvovanějších seznamek na internetu. Tipy na další seznamky posílejte, po kontrole je přidáme, pokud se nám budou líbit. Vítáme tipy na seznamky na internetu bez registrace

Tchibo, móda pro plnoštíhlé


Od napsání tohoto článku s online seznamkami už uplynulo několik měsíců a dnes je novinkou seznamovacího světa využívání aplikací v mobilech. Momentálně hodně jede třeba aplikace Tinder. Tinder, slibuje zábavný způsob, jak můžete navázat kontakt s novými zajímavými lidmi ve svém okolí. Přejeďte přes fotografii prsty doprava, pokud se vám někdo líbí, nebo doleva, pokud se vám nelíbí. Pokud se líbíte sobě navzájem, je to shoda! Popovídejte si s novým propojením nebo vyfoťte snímek a sdílejte se všemi známými najednou zajímavou momentku. Vyjádřete se novým způsobem a buďte v kontaktu s přáteli. Opravdu je to tak jednoduché? Vyzkoušeli jste? Poslední trendy naznačují, že ž se z Tinderu stala platforma pro vyhledání partnera spíše na sex než partnera na celý život.

Pokud to myslíte spíš vážně, tak ať už jde o Facebook nebo jinou sociální síť určenou přímo k seznamování, nepodceňte to jak působí váš profil. Kromě profilové fotky vás reprezentuje výčet zálib a jiné vaše charakteristiky. Nesnažte si vymýšlet nebo nechat vytvářet váš příběh někoho za sebe, při osobním setkání se stejně ukáže pravda  a vaše snaha o seznámení na takové banalitě jakou je autenticita může pohořet.

 

Libimseti.cz

Zábavní portál libimseti.cz patří mezi nejnavštěvovanější servery v České republice. Nejvíce uživatelů tvoří mladá generace 12-19 let. Server nabízí chat, fóra, fotogalerie, hodnocení fotek a magazín.

Seznamka – Lidé.cz

Největší základnu základnu diskusního serveru Lidé.cz a tedy i seznamky tvoří většinou mladší generace s průměrným věkovým rozmezím 12 – 19 let. Server dále nabízí chat, diskusních fóra a blogy.

Seznamka.cz

Tradiční seznamka od roku 1996. Vážná seznámení. Flirt. Podle města. Další zajímavé kategorie: Postižený hledá ji, Tanec – hledám partnera, Cestování po Evropě, Postižená hledá jeho, Češi v zahraničí – Anglie, Cyklistika, Psi a kynologie, Spolujízda, Pojďme na koncert

Štěstí.cz

Bezplatná seznamka pro nezadané muže a ženy z České republiky. 138 000 osobních profilů s inzeráty a fotkami. Vyhledávání podle věku, regionu, výšky a mnoha dalších parametrů. Posílání vzkazů i možnost on-line komunikace s lidmi, kteří vás zaujmou.

Znamost.cz

Vyhledání partnera přesně na míru pomocí všech vlastností. Výpis profilů od nejvyšší shody s ideální představou partnera. Váš e-mail není zveřejněn = ochrana soukromí, žádný SPAM. Možnost vložit fotografii a volitelně ji zpřístupnit dvěma způsoby. Vychytaný systém historie a správy vzkazů mezi uživateli

Seznamit.cz

Seznamka Seznámit.cz je jednou z největších v ČR. Svého partnera na rande zde pravidelně hledá 300 000 registrovaných uživatelů, stačí mít jen trochu štěstí. Pokud se chcete seznamovat, jednoduše se zaregistrujte a zadejte svoji představu jakého partnera hledáte. Seznamit umí hledat podle měst, věku a dalších více než 400 kritérií. Unikátní systém umožňí okamžitě zjistit kdo vyhovuje vámi požadovaným vlastnostem a naopak komu můžete vyhovovat vy.

Damokles.cz

Není to vyloženě seznamka, ale virtuální svět, ve kterém žijí desetitisíce obyvatel. Hra nabízí spousty zábavy, které u jiných online her zdarma nenaleznete. Vyzkoušejte tuto online hru zdarma , žijte virtuální život a bavte se!

Rande

Rande.cz je jedinečný web českého internetu, zaměřený na výběr partnera podle tebou zadaných kritérií. Na Rande.cz najdeš partnera, přátele, nové známé – kohokoliv, koho právě teď hledáš. Hodnocení, srazy, deníky a další.

Ukazse.cz

Seznamka webu idnes.cz. Všechny věkové kategorie. Hodnocení, diskuze, horoskopy, deníky, aukce, inzerce.

Top seznamka

Vážné seznámení, flirt, profesionálové, dopisování, sport, potkali jsme se … vtipy, pohlednice

Rande SMS

RandeSMS.cz se chce stát nejlepším (diskrétním) a hlavně nejrychlejším seznamovacím serverem v ČR.
Jeho hlavním cílem je umožnit vzájemné seznámení s partnerem, který má jedinečné telefonní číslo a to během co nejkratší doby. Podáte si inzerát a čekáte na odpověď. Aby bylo zajištěno co největší soukromí můžete si při registraci zadat, zda chcete dostávat na mobilní telefon celý text odpovědi nebo jen upozornění.Text upozornění si můžete sami definovat tak, aby nikdo (kdo by vám náhodně četl sms na mobilu) netušil o co jde.

Nemusí být vždy bezpečné vyhledávat seznamky bez registrace, ačkoliv seznamka ve které je nutná registrace vždy představuje větší kontrolu nad uživateli, také zajištuje bezpečnost těch, kteří dodržují pravidla.

 

Tagy: ,

1 odpověď to “Seznamky na internetu”

  1. Vaclav Says:

    Nevím kam se mám již obrátit abych opětovnš nežil sám.Již druhý rok se snažím najit partnerku avšak místo toho abych jí našel mš to stálo 8500 kč na seznamkách které slibovali pomoc,ale jak to bývá sliby chyby.Dále jsem i zhodil 22 kg.Co pak neexistuje seriozní seznamka která mi může pomoci.Budu rád když se někdo ozve