Seznamka v metru

Zařazení: barbie  /  Kategorie: PORADNA VZTAHU

Seznámit se se ženou nebo mužem, jakoby dnes bylo komplikované jako kdy jindy, navzdory internetu a sociálním sítím. Vytratil se face-to-face efekt a s ním spojovaná chemie přitažlivosti? Zkuste se seznámit v plánované seznamce v pražském metru.

Komunikace mezi lidmi je čím dál pokročilejší, nejen díky mobilům a teď i všudypřítoným plnohodnotným interentem na dalších mobilních zařízeních jako jsou tablety. Není problém vytvořit si na pár kliknutí myší virtuální síť známých na Facebooku a dalších sociálních sítích a čile s nimi komunikovat na velkou vzdálenost.

Přesto jakoby čím dál více narůstal počet lidí, kteří jsou single, vztahy se jim nedaří nejen navazovat, ale ani udržet. Troufám si říct, že skoro přímo úměrně s tou zdánlivou zahlceností virtuálními vztahy a obsahem. Dnes už není taková nuda sedět večer doma, vždyť se snadno zabavíte u počítače. Ale to, co dříve bylo motorem vztahů, potřeba nebýt sám, jako by se právě těmito náhražkami velmi ředilo.

Vyhledávejte vztahy tváří v tvář, nesrovnávejte se s konkurentkami na sociálních sítích, obálkách časopisů, snažte se vztahy vatvářet, aktivně pěstovat, jít jim naproti … jinak nebudou. Ale půjde to hladce v k tomu „připraveném“ metru? :)

Pražský dopravní podnik přišel se zvláštním nápadem jak pomoci nezadaným.

Plánuje spustit kampa s názvem ‚Kde jinde‘ a zpříjemnit a ozvláštnit nezadaným lidem cestování městskou hromadnou dopravou.

Je to podle vás vtipná a originální myšlenka, které se rádi zúčastníte? Nebo máte pocit, že je nápad divný a nepřirozený, potírající vše, co je na seznamování hezké a příjemné?

Příspěvky uzavřeny.