Přirozené líčení

Dobrý den jmenuji se Martina vždycky sem se líčila málo a spíše velmi decentně pak sem poznala manžela který tyto věci nesnášel a najednou by chtěl abych se líčila atd ale nevim jak se líčit a jaké barvy by mně slušely mám hněde vlasy a oči a kulatý obličej děkuji

Martino, rozhodně doporučuji zůstat u přirozeného líčení. Pokud by jste se líčila mnohem více než jste zvyklá, možná vyhovíte manželovi, ale necítila by jste se vůbec dobře. Kromě toho je přirozené líčení pro běžné denní nošení nejpraktičtější. Jde vlastně o zakrytí nedostatků a zvýraznění předností, navíc ho zvládnete rychle i když budete pospíchat. Myslím, ž vašemu manželovi jde spíš o to, že chce aby jste vypadala svěží a byla upravená, nikoliv však nepřirozeně a přehnaně. Doporučuji také zamyslet se nad střihem vlasů, zejména v případě kulatého obličeje je dobré poradit se s kadeřníkem, často to dělá divy na celkový dojem obličeje.

Přirozené líčení krok za krokem:
1. je nutné barevně sjednostit pleť a zakrýt nerovnosti pleti, k tomu sáhněte po tekutém makeupu v odstínu vaší pleti, můžete použít krycí tyčinku, kterou zamaskujete pupínky a kruhy po očima.

2. na horní víčko naneste světlejší oční stín. Tmavě hnědou tužkou vymalujte vnější koutek oka a rozmažte linku malinko do ztracena. Zvýrazněte řasy černou nebo tmavohnědou řasenkou

3. Tvářenkou v broskvovém odstínu, nebo brozovacími perlami vymodelujte lícní kosti, rozetřete tvářenku po lícních kostech nejlépe širokým štětcem na pudr.

4. Rty zvýrazněte rtěnkou nebo leskem, můžete pečlivě před vymalováním vykreslit tužkou na rty ve stejném odstínu jako je rtěnka.