Monster High: příšerky oblíbenější než Barbie

Zařazení: barbie  /  Kategorie: BARBIE STYL

Monster High jsou panenky, po kterých dnešní holky touží spíš než po klasických barbínách. Tyto příšerky jsou zajímavé proto, že nejsou tak nudné jako klasické Barbie. Mezi jejich zájmy patří víc než jen to, co si právě oblékly nebo koupily na sebe.
Goth-punkové Monster High příšerky mají dokonce vlastní seriál a několik animovaných filmů, kde dokazují, jak jsou neuvěřitelně zábavné a originální. Proslulé jsou zejména jejich školní příhody, se kterými se ztotožní i nejedna maminka.

Strašidelná střední škola sdružuje tyto panenky, které mají smysl pro legraci, a originálním způsobem řeší různé trampoty. Animované filmy z posledních dvou let – Monster High: 13 přání (2013) a Monster High – Kamera, lebka, jedem! (video film 2014) vás rozhodně přesvědčí, že popularita těchto panenek nevychází jen z jejich vzhledu, ale také charakteru a osobnosti každé této panenky. Nepřekvapí, že každá panenka Monster High má své jméno , vlastnosti a sklony. Doma máme panenek Monster High pravdu velkou sbírku.

Nejoblíbenější panenky Monster High

AMonster High Abbey Bominable panenkabbey Bominable – zahraniční výměnná studentka ze severu, 16-ti letá dcera Yeti. Abbey je známá jako vlkodlak na Monster High, je silná, sebevědomá a často svéhlavá.

Monster High Catty Noir panenka

Catty Noir – Catty je velmi pověrčivá panenka, vyjadřuje to uctíváním různých rituálů.

Monster High panenky Operetta

Operetta -je nezávislá country diva s citem a vášní pro hudbu, teré nemůže konkurovat žádný student na Monster High.

Frankie Stein panenka Monster High

Frankie Stein – přátelská, sladká a naivní všech dívek z Monster High hltá rady v dívčích časopisech, i když ty jí spíš škodí než pomáhají

MONSTER HIGH TORALEI příšerka

Toralei – má kočičí postoj, a je sebevědomá, s nádechem pro sarkasmus

Clawdeen Wolf Monster High panenka

Clawdeen Wolf – energická a divoká, když je úplněk, chová se trochu divně

Lagoona Blue Monster High

Lagona Blue – Lagoona má velmi příjemná a uvolněná osobnost, dokonce i její oblečení odráží její nekonfliktní povahu.

Monster High Draculara panenka

Draculara – je 1600-let stará dcera Draculy. Je to upír vegetarián, což znamená, že nemá pít krev nebo jíst žádné masné výrobky

Tagy: , ,

Příspěvky uzavřeny.