Blíží se módní jaro 2017

Zařazení: barbie  /  Kategorie: PORADNA MÓDNÍ

 Móda jaro 2015 dámskáMóda je sezónní záležitost. Měla by jste být o krok napřed, pokud nechcete zaspat. Na co se zaměřit na sklonku zimy? Přece na jaro 2017 a jarní módu. Jako ženu vás toto přemýšlení nejen potěší, ale také přinese kýžený super výsledek vpodobně vkusně sladěných trendy kousků pro každou příležitost. Není nic horšího než tápat. Nepromyšlený šatník je nepřítel každé ženy.


Dobrý výběr módních kousků je na přelomu sezóny zásadní. Podle článku Móda na jaro/léto 2017 – budeme potřebovat alespoň 1 krásné šaty s květinovým vzorem nebo krajkovou aplikací ! Velká změna čeká materiály, inovace bude probíhat podobně jako v uplynulých letech ve způsobech kombinování jednotlivých prvků šatníku. V uvedené článku se doporučuje zvolit romantické šaty s ženskými prvky. A ještě nezapomeňte na jedno pravidlo, které dělí ženy na přitažlivé a ty druhé, je to silueta.

Ideální silueta nemusí být vyloženě štíhlá až hubená. Pěkná oblá ramena, oblé boky, náznak pasu a komu nechybí malá nebo velká, ale pevná prsa k tomu je ideál.

Kromě toho, že budou stále in květinové vzory, letos se můžeme připravit na závan nových trendů v podobě žhavých výrazných barev – růžové a žluté. Klasicika v podobě bílé a černé zůstane zachována a ozvláštněna střihem.

 

Móda JARO-LÉTO 2017 >>

Tagy: , ,

Příspěvky uzavřeny.