Móda a styl na jaro a léto 2017

Zařazení: barbie  /  Kategorie: PORADNA MÓDNÍ

průstřihy ramena moda jaro leto 2017Možná si ťukáte na čelo, jasně zima je v plném proudu, taky píšu z hor. Lyžovačka je prostě zrovna super, ale lyžařskou bundu, kalhoty i lyže už mám, tak mě trochu začalo zajímat, že už se taky přiblíží teplejší dny a co bude vlastně dál s mým šatníkem. Zjistila jsem, že se už urodily u návrhářů jednak nějaké nové plavky 2017 a pak taky modely a módní trendy na rok 2017.

Možná stejně jako já, že i letos bude potřeba do všech těch modýlků zlikvidovat špeky ve fitku. Oblečení na fitness a aerobic tedy možná bude potřeba řešit první, jestli vám stejně jako mě zpuchřely gumičky u dresů, které bych na sebe stejně asi už nenavlékla, ani kdyby nezpuchřely.

Takže pokud nevíte co, tak budou in zase barevné topíky a tuniky, oblíbené džínečky a různé ocvočkované a opáskované botičky, a hlavně různé bláznivé barvy. Především se avízuje, ž ekdo letos nebude mít něco ostře růžového a purpurového, případně výrazně žlutého, jako by nebyl. Ale taky se bude nosit hodně černá a bílá, černá na večerních převážně krajkou zdobencý šatech, bílá v rámci business stylu a v podobě bílých košilových šatů.

Móda JARO-LÉTO 2017 >>

Tagy: , , , ,

Příspěvky uzavřeny.