Závislost na Líbímseti.cz

Zařazení: barbie  /  Kategorie: ZÁBAVA, HRY, SOUTĚŽE

Libimseti.cz je takový státeček ve státě. No možná že dokonce spíš stát ve státě. Vzhledem k počtu uživatelů i průměrné doby, kterou jeden průměrný uživatel denně stráví na tomto webu. Teď jsem se tam jukla a zrovna je online 97155 lidí, to je neuvěřitelné číslo!

Den bez Libimseti.cz

Možná je hodně z vás, kdo si neumíte ani představit, že by jste se jeden den nepřihlásili. Možná se nudíte, nebo cítíte tak nějak sami a libimseti.cz je takový prostředek pro cestu ven. Hodně z vás se prezentuje jak nejlíp umí, hodně z vás jsou dívky, některé dokonce velmi mladé. Dohadujete se, srovnáváte, posuzujete, závidíte, hledáte si partnery a kamarády a dobrodružství. Bohužel, nebo bohudík, toto není realita. Slova, která píšete online, by jste často tváří v tvář neřekli, dokonce by vás ani nenapadla, což většina měla možnost zjistit, ať už na rande nebo na některé z libimseti.cz párty.

Pozitiva Libimseti.cz

O čem je tedy řeč? O často skloňované závislosti na počítačích. Podle nějakého nedávného výzkumného projektu lidé sdružující se v seznamovacích komunitních webech, klasickými problémy PC závisláků netrpí. V komunikaci a sociální sféře, dokonce dominují a komunikují bezprostředněji a živěji i v realitě. Web je v jejich případě sice využíván ke komunikaci, ale pouze jako prostředek jehož cílem je ve většině případů setkání. Web celou situaci vlastně jen obohacuje, protože dává možnost k obohacení lidmi, na které by jste například v nějakém zapadlém městečku bez internetu jen těžko narazili.

Příspěvky uzavřeny.