Láska v MHD

Zařazení: barbie  /  Kategorie: VAŠE PŘÍBĚHY

Pokud dojíždíte každý den do práce nebo do školy, možná si zpestřujete cestu přemýšelním a pozorováním svého okolí. Já k tomu měla příležitost hlavně v době, kdy jsem jezdila školy prakticky z jednoho konce Prahy na druhý. Jedna cesta trvala témě hodinu a já pravidelně potkávala kluky, kteří mě něčím zaujali, a líbili se mi.

V duchu jsem jim říkala MHD milenci. Nedalo mi příliš práce zapamatovat si jakou používají kolínskou, co četli nebo na jaké zastávce nastupují a vystupují.
Nikdy jsem ani koutkem oka nepomyslela na to, abych se s nimi seznámila. Byla jsem jim prostě jen vděčná za zajímavou společnost. Ať to zní jakkoli úchylně. Já osobně jsem se pokaždé vážně seznámila jen s někým, s kým mě seznámil někdo z mých známých a vlastně mi ho doporučil, dohodil, naservíroval, zprostředkoval, nebo s někým koho jsem znala ze školy.

Ne všichni jsou tak plaší jako já. Mám pár přátel, kterým se anonymitu, mlčení a bariéry mezi lidmi na veřejnosti povedlo úspěšně prolomit.

Jedna z mých kámošek takhle sledovala svojí „oběť“ celé týdny v metru. Jednoho dne se ocitla sedíc přímo vedle něj, vytáhla zástrčku ze svého discmana a požádla ho, jestli si smí poslechnout ten jeho. Souhlasil a po pár písničkách z nich byli kámoši.

Takže z platonických lásek v MHD se můžou stát skutečné, jen musíte mít štěstí a velkou odvahu.

 

Související příspěvek:

Seznamka v metru

Příspěvky uzavřeny.