Vítejte na stránkách Barbie-Styl.cz!

Zařazení: barbie  /  Kategorie: BARBIE STYL

V nejbližší době zde najdete soutěže, články, poradny, tipy, hry a mnohem více.

Proč Barbie Styl?

Web nese název dívčího stylu, který je v oblibně čím dál víc. Za inspiraci si vzal „candy look“ a panenku Barbie. V čechách zdomácněl pod názvem Barbie Styl.
Tento web není jen pro Barbie Girls, ale pro všechny dívky, které se chtějí dozvědět něco o dívčím stylu, módních trendech, zasoutěžit si o zajímavé ceny jako jsou parfémy a kosmetické balíčky a inspirovat se pro svůj vlastní styl, nebo se jen bavit :-))

Největší ikona Barbie stylu

Jednou z nejčastěji uváděných reprezentantek Barbie stylu je Paris Hilton. Styl Barbie se často vymezuje proti emo stylu, ale je to tak trochu nesmysl. Tyto „války dvou stylů“ zřejmě vznikly imaginárně a jen proto, že růžové barvě kontruje černá. Ve skutečnosti i ta nej představitelka Barbie stylParis Hiltonová černou nezavrhuje, přestože jí nejvíce zahlédnete v pastelových barvách lichotících blondýnkám a růžové (mimochodem je majitelkou růžového Bentley, který je navíc ozdoben diamanty Swarovski, cena tohto dívčího auta snůje $400.000 USD). Černá je módní klasika, která navíc opticky zeštíhluje a vyhýbal by se jí jen blázen nebo absolutní ignorant módy.

Co znamená Barbie Styl v praxi?

V majetku už asi Paris žádná nedostihnete, ale Barbie styl nedělají drahé boty, kabelky a hadry značky Gucci nebo Prada. I ten nejbohatší člověk světa nakonec může být nevkusák. Cílem tohoto stylu je příjemně působit na svoje okolí. Znamená to hezky sladit svoje oblečení, nepřehánět líčení, nebýt nepřirozená, sledovat módu pro inspiraci, oblékat se čistě, mít účes, který vám sluší. Ruku v ruce s tím jde i vaše chování. Barbie Girl je „pozitivní“ a bere vše s úsměvem. Neznamená to, že budete neupřímná ke svým kamarádkám nebo za každou cenu hodná na kdejakého troubu, buďte spíše žensky prozíravá a citlivá a když je to potřeba pomáhejte ostatním v nesnázích.

Barbie Styl Haute couture


Barbie styl

Přidej obrázek svoje stránky (zkopíruj a vlož kód)!

Doplňky ve stylu Barbie Black

Ordinary „běžná“ Barbie

Příspěvky uzavřeny.